skip to Main Content

Вінничанин Олег Степанюк загинув на Харківському напрямку

На жаль, Вінниця втратила ще одного звитяжного воїна. Олег Степанюк долучився до захисників України у березні минулого року. Воював у складі військової частини А 4576. У званні молодшого сержанта командував відділенням. Виконував бойові завдання на різних ділянках фронту: Миколаїв, Мар’янка, Куп’янськ, Синьківка… Загинув 25 січня на Харківському напрямку. Життя воїна обірвалося у 41 рік. З війни на сина чекали батьки, інформує сайт Вінницької міської ради.

Олег, телефонуючи із передової, якось мені сказав: “Ной не нив і ти – не ний. Сприймай життя таким, як воно є”. Сам же він був готовий до всього, – розповідає мати загиблого Героя Ольга Іванівна. – Життя любив, і робив усе, щоб наблизити Перемогу й українці могли жити під мирним небом…

Олег Степанюк народився 24 лютого 1983 року у Вінниці. Навчався у школі №6, а потім здобув освіту в Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу. Після цього залишився у виші на посаді менеджера. Працював довгі роки, проте згодом знайшов себе у виготовленні меблів.

Захоплювався психологією та філософією, малюванням та музикою. Був обдарованою та багатогранною особистістю, – згадує про Олега його найкращий друг зі шкільної парти Дмитро. – В оточуючих передусім цінував щирість, а найбільше не терпів підлість і слабодухість. Вважав, такі прояви негідними високого звання людини.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top