skip to Main Content

У Вінниці проведуть VII Міжнародний конкурс духової музики

У Вінниці триває прийом заявок на участь у VII Міжнародному конкурсі духової музики «VIN VENTI». Запрошуються солісти-інструменталісти мистецьких шкіл, спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, а також студенти мистецьких ВНЗ усіх рівнів акредитації з різних регіонів України та країн закордоння, інформує сайт Вінницької міськради.

Конкурс відбуватиметься за номінаціями: «Дерев’яні духові інструменти» та «Мідні духові інструменти». Він має благодійну складову – всі грошові надходження будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

Як зазначають організатори, учасники Конкурсу змагатимуться у трьох вікових групах та зможуть продемонструвати майстерність гри на дерев’яних та мідних духових інструментах. Фестиваль відбуватиметься у два тури в приміщенні Вінницької дитячої музичної школи №1 за адресою: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 21. І проводитиметься за підтримки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Національної спілки композиторів України, Асоціації виконавців на духових та ударних інструментах Національної Всеукраїнської музичної спілки.

Заявки на участь у Конкурсі подаються в електронному вигляді до 10 березня 2024 року (включно) на електронну адресу: vin_venti@ukr.net. Деталі щодо конкурсу, а також порядок подачі документів можна переглянути на сторінці у фейсбук. Також там й умови та порядок проведення конкурсу.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top