skip to Main Content

У Вінниці розіграють Кубок країни з важкої атлетики

Перед початком Кубку пам’яті почесного майстра спорту Івана Лозовського представили нове керівництво обласної федерації важкої атлетики. Попередній голова Олександр Кошелєв багато зробив для розвитку виду спорту, але через переїзд до іншого регіону залишив цю посаду.  

Новим президентом обласної федерації важкої атлетики став підприємець Ігор Любарський, який до цього був віце-президентом громадської організації. Його заступником виявився інший відомий підприємець Юрій Корбут, який водночас є президентом жіночого футбольного клубу вищої ліги «ЕМС-Поділля» і членом виконкому обласного відділення НОК України.     

Півроку я був віце-президентом обласної федерації. Намагався покращувати матеріальну базу та взагалі підтримував штангістів. Коли відкрилася вакансія очільника, погодився на цю посаду. Я люблю важку атлетику і готовий допомагати її розвитку, — сказав Ігор Любарський.

Він повідомив, що ставить перед собою амбітні цілі. Серед іншого, виховати у Вінниці олімпійця. Є молоді перспективні штангісти, які можуть претендувати на це. А поки що після Олімпіади-2024, у вересні цього року, Ігор Любарський проведе у Вінниці престижний Кубок України.

Виховав плеяду чемпіонів

Це були вже шості змагання пам’яті почесного майстра спорту Івана Лозовського. Він помер другого лютого 2018 року. Іван підіймав штангу ще в 1960-х роках і був чемпіоном збройних сил радянського союзу. Тренував багатьох відомих атлетів Вінниччини, адже був командувачем спортивної роти. Також Іван Романович написав серію книжок з історії вінницького спорту. 

Іван Лозовський тривалий час працював у спортивному клубі армії, пізніше — у нашій спортивній школі. Він виховав цілу плеяду відомих спортсменів, майстрів спорту міжнародного класу та України. Приміром, чемпіона світу серед студентів Костянтина Соцкова, Дмитра Бабича, Богдана Мойсєєва, Романа Байдацького. Останніми роками  Іван Лозовський працював на базі Вінницького кооперативного інституту. Там він відновив зал штанги.

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top