skip to Main Content

У Вінниці влаштували парад капелюшків

У Вінницькому ліцеї № 16 напередодні Великодня провели парад капелюшків, під час якого діти не забули подякувати воїнам. Цього разу вирішили підтримати українських військових, які зараз перебувають у шпиталях Вінницької громади на лікуванні. Про це розповідають у міськраді.

Як розповіла директорка ліцею Світлана Стрельбицька, парад капелюшків провели з метою подяки українським Захисникам та Захисникам за кожен новий день.

Попередньо учнівські та педагогічні колективи зібрали смаколики, частину яких після заходу передали у госпіталі міста, де лікуються воїни, а іншу – передали до Луко-Мелешківського волонтерського центру, який перенаправить їх до наших захисників на херсонський, донецький та запорізький напрямки.

Під час події влаштовували «капелюшні» ходи, в яких взяли участь учні молодшої школи та старшої. Кожен самостійно обирав чим прикрашати головний убір. Комусь припали до душі весняні квіти, інші – обрали штучні крашанки, а дехто навіть змайстрував звірят.

Як розповіла вчителька англійської мови Алла Григоренко, ідея проведення параду прийшла під час вивчення англійської мови. Кожен рік навесні школярів знайомлять з традиціями святкування Великодня в різних країнах, а саме: Великобританії, Америці та в країнах Європи.

Ми вважаємо, що Україна – це країна, яка живе за європейським цінностям, тому вирішили провести “Парад капелюшків”, аби показати, що ми єдині як і з нашими воїнами, так і з країнами світу, які підтримують українців, – зауважила вона.

Ліцеїсти кажуть, що вперше провели таке дійство. Але впевнені, що цю ініціативу підхоплять й інші заклади освіти.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top