skip to Main Content

У Вінниці вперше за три роки проведуть фестиваль «Ticket to the SUN»

25-27 серпня у Вінниці, на території SUNА (вул. Синьоводська колишня Маяковського, 243) відбудеться низка заходів в рамках благодійного мистецького вікенду «Ticket to the SUN 2023». Денні активності будуть безкоштовними, на вечірні потрібно буде придбати абонементи, кошти від яких будуть спрямовані на підтримку ЗСУ (окрім військовослужбовців, які зможуть відвідувати безкоштовно усі без винятку події), інформує сайт міськради.

Востаннє фестиваль Ticket to the SUN проводився у Вінниці влітку 2021-го. Цьогоріч організатори, ГО «Мистецьке об’єднання «Плай», вирішили відновити цю традицію, аби підтримати українську культуру і наших військових.

Програма мистецького вікенду складатиметься з денної і вечірньої частин. Денна традиційно включатиме у себе майстер-класи, еко-активності, розважальні та освітні події, музику, спілкування, мандрівки Сабарівським лісом. Вечірня частина – це виступи українських виконавців та гуртів. Захід пройде за сприяння Вінницької міської ради.

Стартує фест 25 серпня – це буде безкоштовний день і вечір для всіх охочих та гостей міста завдяки підтримці Goethe-Institut в рамках програми EU4Culture на виконання Стратегії розвитку культури Вінницької МТГ до 2025 року. 26-27 серпня вхід за абонементами на вечірню музичну програму, денна програма залишається безкоштовною.

Також відвідувачі заходів мають дотримуватись певних правил, пов’язаних передусім із безпекою людей:

  • цьогоріч на Території SUN не буде кемпінгу;
  • програма завершується о 21:00 (о 22:00 територія зачиняється);
  • у разі оголошення повітряної тривоги усім відвідувачам потрібно буде покинути територію (карта найближчих укриттів буде розміщена на території).

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top