skip to Main Content

У Вінниці запрацював клуб “Поезія незламних”

У затишній залі бібліотеки-філії № 13 зібралася творча вінницька спільнота на перше засідання клубу «Поезія незламних». На подію завітали люди різних професій та віку, яких об’єднує одна спільна риса – любов до українського поетичного слова. Про це інформує сайт Вінницької міськради.

Як зазначила завідувачка книгозбірні № 13 та керівниця поетичного клубу Віра Лебєдєва, ідея створення клубу народилась саме в цей важкий і тривожний для країни час.

Бо сьогодні, як ніколи, є дуже важливим наше українське слово, – каже жінка.

Під час першого засідання клубу поети читали твори, які зародилися в їхніх серцях і вилились на папір саме у зимову пору.

Січень став не лише початком року, а й зародження багатьох інших несподіваних чи давно запланованих подій. Наша зустріч була присвячена «Зимовим читанням-чаюванням». А друзі, які не змогли завітати на зустріч особисто – долучились онлайн, але навіть віртуальний зв’язок не завадив відчути імпульси та поринути у чарівну атмосферу римованих рядків, – додала пані Віра.

На вечорі панувала атмосфера творчості, розуміння та єднання. Несподіваним та приємним сюрпризом теплої зустрічі стала пісня у виконанні Тетяни Скомаровської. Її рядки мисткиня запозичила з вірша поетеси Віри Гранатової, а музику написала сама.

Організатори клубу «Поезія незламних» зазначають, що його засідання відбуватимуться у другий четвер кожного місяця.

Місце зустрічі: бібліотека-філія № 13 за адресою проспект Космонавтів, 39. Початок о 16:00. Телефон для довідок: 55-32-13, електронна пошта: lidrary.13.vmcbs@gmail.com.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top