У Вінницькому технічному коледжі висадили алею на честь 11 загиблих випускників
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/1696256888241600-scaled.jpg)
Одинадцять янголів повернулися до Вінницького технічного фахового коледжу. Тобто 11 випускників цього навчального закладу, які пішли на війну з росією і загинули там, починаючи із 2014 року.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/1696256786991564-1024x768.jpg)
У вестибюлі коледжу відкрили дошку вшанування пам’яті Героїв. А також висадили 11 буків на їхню честь. Окрім студентів і викладачів на зустрічі були присутні батьки, рідні і друзі загиблих воїнів. Вони ділилися спогадами про них. Бойові побратими, які були в цей час у відпустці, розповідали позитивні новини щодо поступового звільнення від ворога українських територій.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-02_20-45-55-142-1024x609.jpg)
Серед загиблих бійців – випускник радіотехнічного відділення коледжу Олексій Міхєєв. Його викладачкою була Ольга Вітюк, яка поділилася спогадами про Героя, який пішов у вічність торік.
Під час навчання Олексій Міхєєв показав себе позитиво. Він займав активну життєву позицію. Брав участь в огляді художньої самодіяльності, займався у спортивно-туристичному клубі «Меридіан», де мав гарні здобутки, – розповіла «СічНьюз» викладачка Вінницького технічного фахового коледжу Ольга Вітюк.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/10/1696256780518962-1024x788.jpg)
Михайло ШАФІР, «СічНьюз»,
фото надано Ольгою Вітюк