skip to Main Content

Вадим Ружило із позивним «Якудза» загинув на Донецькому напрямку

Вінничанин Вадим Ружило народився 25 травня 1993 року. Після закінчення 13-ї загальноосвітньої школи опанував спеціальність автомеханіка у Центрі професійно-технічної освіти №1. У довоєнному житті працював майстром із утеплення будинків, інформує сайт Вінницької міськради.

Початок повномасштабного вторгнення змусив Вадима змінити мирну професію на військову. Вчився бойовій справі «з нуля», добровільно ставши у стрій Збройних Сил України у грудні 2022 року. Із позивним «Якудза» боронив країну від ворога у складі 116-ї окремої механізованої бригади (військова частина А4722). Загинув 28 грудня під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Життя воїна обірвалося у 30 років… Вдома на нього чекали дружина, батьки та сестра…

Вадим був надзвичайно рішучим та відповідальним. Всі, хто його знали, відгукуються про нього як про добру та світлу людину. Він завжди думав про інших, про себе – в останню чергу. Це, мабуть, і спонукало його вирушити на війну. Мріяв про Перемогу та мав багато планів на життя, яким, на жаль, не судилося здійснитися, – розповіла сестра полеглого Героя.

Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top