skip to Main Content

Ветерани вінницького хокею на траві об’єдналися в спортклуб під егідою «Спартака»

Нещодавно було відроджено Вінницьку міську організацію спорттовариства «Спартак», яку очолює Едуард Михайлов. Одним із перших угоду про співпрацю із нею підписала громадська організація «хокейно-спортивний клуб «Олімпія». Його створено в першу чергу для випускників СДЮШОР з хокею на траві «Олімпія». Після 23 років вони вже не мають права навчатися в спортшколі, але прагнуть продовжити тренування і виступи в змаганнях. Взагалі до клубу можуть вступати усі охочі віком від 16 років.

Засновник хокейно-спортивного клубу «Олімпія». Сергій Бакум (на фото) розповів, що його спортсмени тренуються на базі стадіону Центрального парку імені Леонтовича. Також бігають кроси у лісовому масиві на Кореї.  

Наш клуб існує понад рік, а угоду про співпрацю зі «Спартаком»  підписали близько півроку тому. До «Олімпії» входять ветерани вінницького хокею на траві. Найстаршому серед них – 38 років, – сказав Сергій Бакум.      

Він повідомив, що члени хокейно-спортивного клубу «Олімпія» планують після завершення війни брати участь у ветеранських змаганнях за кордоном. Бо зараз із зрозумілих причин в інші країни вони виїхати не можуть. А ось ветеранських турнірів в Україні не проводять. Також хокеїсти-«олімпійці» обмірковують можливість участі в чемпіонаті України серед чоловіків.      

Для членів нашого клубу хокей під час війни – як хобі. Вони працюють на різних посадах. Приміром, серед наших гравців є вчителі фізкультури, будівельники, айтішники тощо, – пояснив Сергій Бакум.          

Пресслужба Вінницької міської організації «Спартак»  

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top