skip to Main Content

Відкрили фотовиставку, присвячену наслідкам ракетного удару по Вінниці

У холі Вінницької міськради відкрилась виставка робіт фотографа Костянтина Ревуцького. Вона отримала назву «Vinnytsia Strong».

Кожен кадр розповідає безмовну історію болю, відваги та втрат. Відчуваючи емоції через об’єктив камери, автор нагадує про жорстокість війни, яку розпочала рф. Експозиція нараховує 25 промовистих світлин, на яких закарбовано наслідки ракетного удару по місту Вінниця, торік 14 липня. Переглянути виставку можна буде до 4 вересня. Вхід вільний,інформує сайт Вінницької міськради.

Четвер, 14 липня 2022, 10:28, став незабутнім для Вінниці, коли ракети влучили в Будинок офіцерів та Будинок побуту «Ювілейний», забравши життя дітей, жінок, чоловіків, – говорить автор світлин Костянтин Ревуцький.

В основу створення фотопроєкту лягли болючі емоції від пережитого маленької дівчинки Влади та ще кількох людей.

Ми сильні – таке гасло цієї виставки. Пам’ятатимемо загиблу маленьку Лізу та друга Вову Бороду, лікарів, вчительку, яка поспішала на роботу… Вони не хотіли б, щоб українці опускали руки, а впевнено наближали Перемогу з вірою у світле майбутнє, – додав Костянтин Ревуцький.

Відвідувач фотовиставки «Vinnytsia Strong» Яків Коломієць зазначив, що кожна фотографія розповідає свою історію, нагадуючи нам, про те, якою безжальною є війна.

– Ці моменти стали невід’ємною частиною історії нашого міста та країни загалом. Автор фоторобіт, яскраво передавав через свої знімки біль та втрату, які відчували сім’ї загиблих та всі українці, – каже Яків Коломієць. – Важко дивитись на фото, де раніше ти бував, аплодував артистам, радів… Болюче дивитись на фото, де лампадки та іграшки…

Експонували проєкт «Vinnytsia Strong» і за межами України, зокрема у Чехії, Польщі, Німеччині.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top