skip to Main Content

Вінничан запрошують долучитися до обласного конкурсу спортивної фотографії

Розпочалися обласні конкурси спортивної фотографії і спортивних журналістів. Їх організатором виступає відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Прийом спортивних фотографій, які мають бути зробленими протягом 2023 року, триває до 15 жовтня. Їх необхідно надсилати в електронному вигляді за адресою: mihailo.barskiy@gmail.com. Зокрема, файли у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів. Колаж та комп`ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Конкурс проводиться окремо серед фотографів-професіоналів, аматорів, дітей (до 16 років). Сюжети світлин мають будуватися навколо таких тем: спорт, Олімпійський рух, активне та спортивне дозвілля. Один учасник може представити не більше п’яти фотографій. Фотороботи розглядатиме компетентне обласне журі відділення НОКУ. По традиції до нього також увійдуть професіонали із місцевого фотоклубу «Обрій». Трійка призерів серед фотографів-професіоналів і аматорів отримає грошові премії, трійка призерів серед дітей – цінні подарунки (спортивний інвентар або форма та олімпійські сувеніри).   

Відділення НОК України паралельно проводить й обласний етап  конкурс «Україна олімпійська» серед спортивних журналістів. Призерів визначатимуть у номінаціях: найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту), найкраща спортивна газета року, найкраща циклічна спортивна теле- та радіопрограма, найкраще електронне видання (відділ спорту), найкращі спортивні журналісти, за відданість олімпійському руху (серед ветеранів галузі), дебют в спортивній журналістиці. Для участі необхідно до 1 листопада 2023 року подати до відділення НОКУ по 10 робіт у кожній номінації.

Лауреати обласних конкурсів наприкінці цього року отримають грошові премії. Довідки за телефоном: 099-128-52-72.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top