skip to Main Content

Вінниця стане містом-побратимом Нансі

Вінницю із дводенним візитом відвідала делегація з міста Нансі на чолі із мером Матьє Кляйном. Французька та українська сторони найближчим часом планують встановити побратимські стосунки між двома містами. Тепер же – підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо встановлення побратимських відносин, інформує сайт міськради.
У Вінниці французи відвідали міську лікарню, а також державне протезно-ортопедичне підприємство. Це один із найстаріших у Вінниці заводів – нещодавно йому виповнилося 90 років. За словами Матьє Кляйна, у Нансі також добре розвинений протезно-ортопедичний напрямок, тож уже зараз можна говорити про можливі кроки співпраці.

Ми розуміємо, що зараз потреба України у реабілітації військових – величезна, і вона буде тільки зростати. Ми висловлюємо єдність з українським народом. Тут ми можемо допомогти, наприклад, обміном інформацією та досвідом між нашими лікарями. Можливе запрошення і залучення українських спеціалістів на міжнародні конференції, щоб набути більшої кваліфікації у майбутній допомозі», – говорить мер міста Нансі Матьє Кляйн.

За два дні робочого візиту до Вінниці французька делегація відвідала також одну з потужних вінницьких компаній – виробника та постачальника електротехніки в Україні, спеціалізований будинок дитини «Малятко», Музей моделей транспорту. Також мали чимало часу пройтися різними частинами Вінниці.

Вінниця – це цікаве і чудове місто. Я вперше тут. І не знав, чого очікувати. Мене здивувало, що це місто абсолютно європейське, з європейськими цінностями. Тут відкритті люди і стиль життя дуже схожий на наш. У мене була можливість побачити всю природну красу міста Вінниці та її околиць. Я був дуже здивований. Мене дуже вразили екологічні амбіційні плани Вінниці. І це також одна з точок дотику до європейських цінностей. Я точно розумію, що співпраці між Нансі та Вінницею – бути. Я так само дуже багато нового для себе дізнався. Я поїду звідси з великою кількістю цікавих ідей, які так само можу імплементувати у своєму місті», – говорить Матьє Кляйн.

Це був перший візит делегації із Нансі до Вінниці. У подальших планах – візит вінничан до французького міста, де й буде підписана угода про партнерство між двома містами.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top