skip to Main Content

Вінничан запрошують на ралі і виставку ретроавтомобілів на підтримку ЗСУ

У Вінниці 18 серпня відбудеться показове автомоторне змагання «Grand Prix Vinnytsia Rallye Podillia RUH2023», в рамках якого також відкриють благодійну виставку ретротехніки на підтримку ЗСУ. Про це інформує сайт міськради.

Змагання для історичних та класичних автомобілів організовує «Автомобільна федерація України» (ФАУ) та ГО «Відроджений Київський Клуб Автомобілістів». Співорганізатором події є ГО «Вінницький музей моделей транспорту, ретротехніки, колекцій і мініатюр».

Ралі Поділля стане першим етапом змагань ветеранів ФАУ «Rallye Ukraine Historique 2023», приуроченого до Дня Незалежності України. Воно охопить ділянки, які є частиною культурного маршруту Camino Podolico.

З 13:00 в Центральному міському парку ім. М. Леонтовича планується експозиція автомобілів учасників змагань та вручення кубків переможцям у трьох номінаціях: найкращий екіпаж, найкращий автомобіль і найкращий водій. Для відвідувачів виставки також подбали про можливість фотосесій з ретроавтівками на Майдані Водограю та спілкування з учасниками ралі.

Одразу після нагородження, о 13:15, відбудеться відкриття благодійної виставки «Ретро по-вінницьки» на підтримку Збройних Сил України в павільйоні колишнього автодрому (поруч зі стадіоном та атракціонами Центрального парку). На ній будуть представлені автомобілі та інші предмети, які раніше експонувалися в музеї ретротехніки на Соборній.

О 17:00 стартує вечірній етап ралі з майданчика Центрального парку ім. М. Леонтовича. Його учасники мають виконати завдання по маршруту і фінішувати у місті Бар.
Заходи відбудуться під патронатом Вінницького міського голови, ФАУ, Міністерства молоді і спорту та Товариства сприяння оборони України.

“СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top