skip to Main Content

Вінничан запрошують на вуличну екскурсію «Від замків до монастирів»

Цієї суботи, 9 вересня, вінничан та гостей міста запрошують на вуличну екскурсію – «Від замків до монастирів». Гіди повідають версії походження міста, та цікаві факти із його історії. Зокрема, яким було духовне та світське життя минулих поколінь. Організовують подію фахівці комунального закладу «Музей Вінниці» у партнерстві з благодійною ініціативою «Вінницькі катакомби». Початок о 14:00, інформує сайт Вінницької міської ради.

Найдавніші сторінки історії міста для охочих відкриватимуть кандидат історичних наук Євгеній Сафар’янс та екскурсовод «Вінницьких катакомб» Максим Грибінник.

На території нинішньої Вінниці люди селилися з прадавніх часів. Були тут поселення трипільців, скіфів, представників черняхівської культури тощо. Існували тут поселення і в XIIІ столітті, напередодні виникнення Вінниці. Але літочислення міської історії ми ведемо саме від 1363 року. Чому так склалося, які є версії походження назви нашого міста, звідки воно бере свій початок та багато цікавих фактів з історії. Долучайтесь, буде пізнавально! – говорить кандидат історичних наук Євгеній Сафар’янс.

Початок екскурсійного маршруту: Замкова гора, біля прапора України. Фінал: костел Пресвятої Діви Марії Ангельської. Тривалість екскурсії 2-2,5 години. Кількість місць обмежена.

Участь безкоштовна, але необхідно зареєструватися: https://forms.gle/PgujuqUj3SdXDWBN6

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top