skip to Main Content

У Вінниці відкривають виставку колажів про життя Михайла Коцюбинського

Завтра, 8 вересня, у Вінницькому літературно-меморіальному музеї М.М. Коцюбинського відкриють виставку колажів «Творчими лабіринтами Коцюбинського». Початок — о 16:00 год.

Експозиція включає 26 робіт учнів Вінницької дитячої художньої школи, створені на основі біографічних фактів про письменника. Композиції також ілюструють твори Сонцелюба та історичні місця Вінниці, пов’язані з ним. Про інформує сайт Вінницької міської ради.

Як розповіла директорка Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського Лариса Кравченко, наприкінці минулого навчального року, наукові співробітники музею, учні та викладачі Вінницької дитячої художньої школи поринули у творчий процес задля реалізації спільного проєкту присвяченого Михайлу Коцюбинському.

На основі підібраних науковцями музею цікавих особистих подій, творчих досягнень письменника, учні художньої школи під керівництвом своїх наставників створили роботи, в яких відобразили епізоди з життя письменника.

До експозиції входять 26 робіт учнів старших класів художньої школи. У своїх колажах діти відтворили також найбільш відомі твори письменника, такі як: «Intermezzo», «Цвіт яблуні», «Тіні забутих предків» та життєві факти, які безпосередньо стосуються його рідного міста. Неабияку увагу приділили знаковим історичним місцям Вінниці, що пов’язані з ім’ям Михайла Коцюбинського, таким як Собор, Реальне училище, музей письменника та інші.

Представлені роботи різні за темами та сюжетами, але об’єднані розкутістю творчого мислення, піднесеним настроєм та яскравою колірною гамою. Тому сподіваємося, що у наступному, ювілейному для Михайла Коцюбинського 2024 році, коли відзначатимемо 160 річчя з дня його народження, цей проєкт увінчається виданням цікавого артбуку «Михайло Коцюбинський, – зазначає Лариса Кравченко.

Виставка «Творчими лабіринтами Коцюбинського» діятиме до 24 вересня. Переглянути її можна з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:30. Вхід вільний.
Довідки за тел. (0432) 64-71-02, моб.: 067-211-52-71.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top