skip to Main Content

Вінничанам повернули бомбосховище, приватизоване з порушенням закону

Виконано рішення Господарського суду Вінницької області за позовом прокуратури в інтересах держави (в особі Фонду державного майна України) про витребування з незаконного володіння акціонерного товариства захисної споруди цивільного захисту. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про бомбосховище площею 327 м² місткістю 300 осіб та вартістю 8,2 млн грн у самому центрі Вінниці – на вулиці Соборній. Там завжди велике скупчення людей, які потребують захисту під час загрози обстрілів.

Свого часу товариство, всупереч чинному законодавству, приватизувало приміщення з укриттям. Тому, з метою відновлення законності розпорядження об’єктами цивільної оборони, прокуратура у квітні 2023 року в судовому порядку ініціювала витребування бомбосховища з незаконного володіння.

Господарським судом Вінницької області у липні позов прокуратури задоволено, однак відповідач оскаржив рішення суду в апеляційній інстанції.

Північно-західний апеляційний господарський суд, зваживши на доводи прокуратури, постановою від 30.10.2023 залишив скаргу без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Попри це, відповідач надалі звернувся з касаційною скаргою до Верховного Суду, який ухвалою колегії суддів Касаційного господарського суду від 07.12.2023 відмовив йому у відкритті касаційного провадження.

Відтак на виконання рішення суду на сьогодні право власності на цю захисну споруду зареєстровано за Фондом державного майна України.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top