Вінничанка Анна Сас стала дворазовою чемпіонкою України з шашок
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-25_22-10-52-edited.jpg)
Для юних вінничан, вихованців тренера МДЮСШ № 6 Миколи Леонова, виїзд до Івано-Франківська виявився вдалим. На чемпіонаті України серед молоді з шашок-64 Анна Сас стала дворазовою чемпіонкою серед дівчаток (до восьми років). Вона перемогла у рапіді та бліці. Також Анна Сас виборола срібну медаль в класичній грі.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-24_18-18-01-769x1024.jpg)
Тим часом друге місце в класичних шашок серед дівчат до десяти років посіла інша вихованка Миколи Леонова – Вероніка Оніщенко.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-25_22-13-40-612x1024.jpg)
Своєрідною «родзинкою на торті» на чемпіонаті України стало третє командне місце збірної Вінницької області в класичній грі. Дякую юним спортсменам за старанну гру, а їхнім батькам – за підтримку! – сказав Микола Леонов.
Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”, “Телеграм”, “Вайбер” та “Інстаграм”.
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»
0 Коментарі