skip to Main Content

Вінничанка Каріна Крижанівська перемогла на престижних музичних конкурсах

Вихованка Вінницької дитячої школи мистецтв, Каріна Крижанівська отримала схвальні відгуки журі численних міжнародних та Всеукраїнських конкурсів у жанрі «фортепіано». Відзнакою для дівчинки стало Гран-прі та низка дипломів першого ступеня, інформує сайт Вінницької міськради.

Каріні Крижанівській усього дев’ять. Навчається юна піаністка у школі мистецтв уже п’ять років. За навчальний рік Каріна здобула перемоги у наступних конкурсах:

  • V Міжнародний двотуровий фортепіанний конкурс «Piano-Art» (Словаччина) – диплом лауреата 1 премії;
  • II Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Хіт Фонтан» – Гран-прі;
  • Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв -«Таланти твої, Україно!» – диплом лауреата 1 премії;
  • Міжнародний конкурс мистецтв «Євровесна» – диплом лауреата 1 премії;
  • Міжнародний конкурс мистецтв «Star Market» – диплом лауреата 2 премії.

Як розповіла викладачка Вероніка Плотко, її знайомство з дівчинкою було щасливою випадковістю.

Одного дня Каріна прийшла на підготовчий відділ, зовсім не плануючи займатися фортепіано. Хотіла займатися мистецтвом задля загального розвитку. Але коли зайшла в клас і вперше почула твір, який грала одна з моїх учениць, сказала, що також хоче навчитися грати на цьому музичному інструменті», – говорить Вероніка Плотко.

Викладачка юної дівчинки зазначила, що участь у конкурсах – це можливість показати свої досягнення та вміння працювати над собою.

Каріна дуже талановита, старанна дитина, вона емоційна та відкрита, займатися з нею дуже цікаво. Окрім музики полюбляє читати, співати, малювати та займатися спортом, зокрема – тхеквондо. Вона із завзятістю ставиться до навчання задля досягнення нових музикальних вершин», – додала викладачка.

Сама ж Каріна Крижанівська поділилась, що у майбутньому мріє стати професійною піаністкою та виступати на сцені.

Безмежно вдячна своїй викладачці – пані Вероніці, адже вона ділиться з нами, своїми учнями, неоціненним досвідом, робить кожне заняття незабутнім та цікавим. Навчання у музичній школі приносить мені задоволення, розширює коло мого спілкування, – говорить Каріна Крижанівська. – Музика надихає мене та підіймає настрій. Я отримую, окрім знань, ще й заряд позитивної енергії. Дякую нашим ЗСУ за можливість навчатись та розвиватись у вільній, незалежній державі!».

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top