skip to Main Content

Вінницька громада проводжає у вічність Захисника Сергія Ярмоленка

У мирному житті знаний український адвокат Сергій Ярмоленко став на захист Батьківщини в перший день повномасштабної війни. Служив у лавах 207 батальйону ТрО, 241 бригади. Був молодшим лейтенантом у роті вогневої підтримки. Разом із побратимами бив рашистів на Донецькому напрямку. У 2022-му нагороджений відзнакою Президента «За оборону України». Загинув під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута 14 червня цього року. Захисник навічно залишився 40-літнім, інформує сайт Вінницької міськради.

Сергій Ярмоленко народився 8 травня 1983 року у Вінниці. Навчався у 2-й школі, після чого обрав для себе юридичну освіту. Спочатку закінчив Кооперативний технікум, а потім Чернівецький національний університет.

Непересічний правничий талант Сергія дозволив йому досягти високих професійних щаблів. Він працював у Генпрокуратурі, зокрема був представником обвинувачення у справі про вбивство Георгія Гонгадзе. Також, до війни був координатором напряму міжнародного співробітництва Експертного комітету з питань розвитку сфери штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації.

Сергій любив рідну Вінницю, любив Київ, який також став для нього рідним. Саме заради їхнього захисту та всієї України пішов на війну. Добровільно, не чекаючи на повістку, бо побоювався, що через проблеми зі здоров’ям може не пройти комісію. 24 лютого вже був у ТрО, лишень сказав мені як можна з ним зв’язуватися та повідомляти, чим живе родина та маленька донечка, – розповідає дружина полеглого Героя Олександра. – У цьому він увесь – справжній, вольовий, рішучий… Таким був і залишиться назавжди.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

“СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top