skip to Main Content

Вінницька громада віддає останню шану Захиснику Миколі Кравченку

Сьогодні Вінниця проводжає у вічність мужнього воїна Миколу Кравченка, 1967 р.н. Сержант Збройних сил України був задіяний у важких боях із ворогом із перших днів повномасштабного вторгнення. Загинув 25 березня 2022 року поблизу м. Волноваха Донецької області, повідомляє сайт Вінницької міськради.

Микола Кравченко народився у Черкаської області, однак усе своє доросле життя пов’язав із Вінницею.

Отримав професійну освіту у тоді ще політехнічному технікумі, працював та разом із сім’єю проживав у Вінницьких Хуторах. У 2014 році його мобілізували, а далі він продовжив службу в армії за контрактом. Отримав досвід бойових дій в АТО/ООС. Під час великого вторгнення воював кулеметником та помічником гранатометника у 53-й окремій механізованій бригаді ім. князя Володимира Мономаха в/ч А0536. Виконував бойові завдання на східному напрямку.

Батько ніколи не хизувався військовою доблестю, не прагнув нагород чи визнання. Він спокійно робив свою справу, був справжнім чоловіком та патріотом Батьківщини, – розповідає син полеглого Героя. – Перше, що зринає у спогадах про нього, це завжди усміхнене, доброзичливе обличчя, а ще чуйність та доброта, з якою він ставився до людей.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top