skip to Main Content

Вінницькі гімнастки привезли 23 медалі з Люксембургу

Художні гімнастки вінницького спортклубу «Еліт» вдало виступили на міжнародному турнірі у Люксембургу. Там на килим виходили близько 250 спортсменок, які представляли Бельгію, Німеччину, Нідерланди, Грузію, Латвію, Польщу, Португалію і Україну.    

У такій серйозній компанії наші спортсменки зовсім не розгубилися. А, навпаки, продемонстрували високий рівень своєї підготовки. Загалом вихованки Дар’ї Чернякевич і Ольги Оксамитної здобули у різних видах програми 23 нагороди. Серед призерок були і досвідчені майстрині, і шестирічні зірочки. Приміром, за програмою майстрів спорту Марія Снядовська стала чемпіонкою у багатоборстві та двох вправах. 

Змагання були досить сильними. Серед учасниць виявилися найкращі гімнастики Європи. Сподобалося нам і місто Люксембург. Воно заворожило своєю приємною атмосферою і мальовничими видами, – прокоментувала тренерка клубу «Еліт» Дар’я Чернякевич.

Результати

  • За програмою майстрів спорту: Марія Снядовська – 1-і місця у багатоборстві, з  булавами і стрічкою; КМС Поліна Демченко – 8-е місце у багатоборстві, 2-е місце – з обручем.  
  • 2011 р.н.: Єва Пинько – 2-е місце у багатоборстві, 1-е місце – із булавами; Марія Підчаха – 8-е місце в багатоборстві, 2-е місце – з обручем, 3-е місце – зі стрічкою.
  • 2012 р.н. Надія Кліпайло – 1-е місця у багатоборстві і з булавами, 2-е місце – з обручем;
  • Крістіна Щербань – 2-і місця у багатоборстві і з м’ячем, 1-е місце – з обручем.    
  • 2013 р.н. Ніна Кліпайло – 3-і місця і багатоборстві і без предмета, 1-е місце – з обручем.  
  • 2015 р.н. Кіра Горлачьова – 5-е місце в багатоборстві, 2-е місце – з м’ячем. 
  • 2016 р.н. Злата Волк – 3-і місця у багатоборстві і без предмета, 1-е місце – з  обручем; Марія Токан – 5-е місце у багатоборстві, 2-е місце – з м’ячем.
  • 2017 р.н. Марія Муртазаєва – 1-е місце у багатоборстві. 

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top