skip to Main Content
З питань реклами на сайті або співпраці звертайтесь:
Прайс

Вінницькі гімнастки привезли 30 нагород із Нідерландів

Вихованки клубу «Elite» вдало представили Вінницю і Україну на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Friendship Cup. Він фінішував у Алкмарі (Нідерланди). За медалі там боролися гімнастки із 13 країн. Причому не лише з європейських, але й з ОАЕ, Малайзії і США.

У такій сильній компанії 14 вінничанок не розгубилися. А виграли неймовірні 30 нагород! Кожна юна спортсменка, згідно із регламентом, могла продемонструвати свою майстерність лише у двох видах програми, за підсумками яких також визначали призерок у загальному заліку. Особливо відзначилася Єлизавета Харченко, яка серед дівчат 2013 р.н. здобула золото у багатоборстві, вправах із м’ячем і булавами. Абсолютно аналогічний результат серед на рік старших спортсменок показала Дарʼя Ільчук. А серед найсильніших гімнасток, які виступали за програмою майстрів спорту, Марія Снядовська перемогла у багатоборстві, вправах з обручем і м’ячем.

Високий клас серед найменших учасниць, 2015 р.н., показала Кіра Горлачова (срібло у багатоборстві, золото у вправах без предмета і з мʼячем). Серед спортсменок 2011 р.н. Ева Пинько стала чемпіонкою у багатоборстві і вправах з обручем, а у вправі із булавами здобула бронзу.

Вінницьких призерок підготували провідні тренери клубу «Elite» Дар’я Чернякевич і Ольга Оксамитна.

Змагання в Алкмарі були яскраво  організовані, а учасниці виявилися дуже кваліфікованими і добре підготованими. Конкуренцію складали потужну. Але наші дівчата змогли добре виступити, бо цілеспрямовано готувалися до турніру Friendship Cup понад три місяці. Нам сподобалися не лише самі змагання, але й красиве місто Алкмар, —  прокоментувала Дар’я Чернякевич.

Результати вінничанок

2015 р.н.

• Кіра  Горлачова. Багатоборство — 2 місце, без предмета — 1 місце, з мʼячем — 1 місце.

2014 р.н.

• Олександра Філоненко. Багатоборство —  7 місце, з булавами —  3 місце.
  • Марія Рубіна. Багатоборство —  8 місце, з булавами —  2 місце.

2013 р.н.

• Єлизавета Харченко. Багатоборство — 1 місце, з м’ячем — 1 місце, з булавами — 1 місце.
  • Ніна Кліпайло. Багатоборство — 3 місце, з м’ячем — 2 місце, з обручем —  3 місце.
  • Вероніка Любінецька. Багатоборство — 8 місце.

2012 р.н.

• Дарʼя Ільчук. Багатоборство — 1 місце, з булавами — 1 місце, з мʼячем — 1 місце.
  • Надія Кліпайло. Багатоборство —  2 місце, з обручем — 1 місце.

2011 р.н

• Ева Пинько. Багатоборство —  1 місце, з обручем —  1 місце, з булавами —  3 місце.
  • Анна Онищук. Багатоборство —  2 місце, з м’ячем — 1 місце.
  • Марія Підчаха. Багатоборство — 7 місце, з обручем — 2 місце, зі стрічкою — 1 місце.
  • Софія Боярська. Багатоборство —  11 місце, з м’ячем — 3 місце, зі стрічкою — 3 місце.

За програмою КМС

• Олександра Ільчук. Багатоборство — 5 місце, з обручем —  2 місце, зі стрічкою —  3 місце.

За програмою МС

• Марія Снядовська. Багатоборство —  1 місце, з обручем —  1 місце, з м’ячем — 1 місце.