skip to Main Content

Вінницький клуб книголюбів «Імпульс» збирається у кожну останню неділю місяця

Цікаве та корисне дозвілля, розкриття творчих здібностей, спілкування та зустрічі. Все це пропонують своїм відвідувачам у Вінницькому клубі книголюбів «Імпульс», який діє у Центральній міській бібліотеці ім. Івана Бевза по Хмельницькому шосе, 4. Учасниками клубу за вісімдесят, за сімдесят, за шістдесят. Але душею вони всі молоді, адже займаються улюбленою справою, не зупиняються в розвитку та пошуку цікавинок у житті, інформує сайт міськради.

Все почалось із літературного гуртка при обласній лікарні ім. Пирогова, який у 1980 році перетворився на клуб любителів розумних книг «Імпульс». З 2015-го засідання клубу проходять в стінах Центральної міської бібліотеки ім. І.Бевза. Незмінним керівником гуртка довгий час була Ната Соколова, а наразі її справу продовжує Тамара Школьна.

На сьогодні клуб відвідують близько 30 активних вінничан. Тут панує неймовірна атмосфера творчості. Відвідувачів клубу цікавлять і мистецтво, і музика, поезія і проза, все розмаїття оточуючого життя, – говорить директорка Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Олена Заквацька.

Також вона додала, що працівники книгозбірні згідно з темами зустрічей оформлюють книжково-ілюстративні виставки, презентують нові надходження бібліотеки. Так, на одному з останніх засідань відвідувачі шукали на сторінках книжок поради із правильного харчування, яке є основою доброго самопочуття, міцної нервової системи, ідеальної ваги, гарного настрою та бадьорості. Присутні обмінювались досвідом та зачитували цікаві рецепти.

Засідання клубу книголюбів «Імпульс» відбуваються в кожну останню неділю місяця о 13:00 у Центральній міській бібліотеці ім. Івана Бевза за адресою: Хмельницьке шосе, 4.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top