skip to Main Content

Вінниця прощається із Героєм-добровольцем Володимиром Мандибурою

Знову важка втрата. Сьогодні Вінницька громада проводжає на вічний спочинок мужнього воїна Володимира Мандибуру, який загинув під селом Вербове Запорізької області. Чоловік боронив Батьківщину у складі 14-ї Штурмової бригади Національної гвардії України «Червона калина». Був молодшим сержантом, командиром мінометного відділення. Життя воїна обірвалося 18 жовтня під час виконання бойового завдання. Йому назавжди залишилося 47 років… Вдома на Володимира чекали мама, дружина та двійко синів, інформує сайт Вінницької міської ради.

Дружина полеглого Героя розповіла, що чоловік пішов на війну за власним покликом на початку повномасштабного вторгнення.

Коли прийшла біда, Володимир мовчки взяв документи й подався записуватися у військо. Нікого не запитував, ні з ким не радився… Він став у стрій 27 лютого минулого року, – каже Тетяна Анатоліївна. – Як згодом пояснив, щоб захищати сім’ю та країну від усього російського…

Народився Володимир Мандибура 28 вересня 1976 року у Вінниці. Навчався в міській загальноосвітній школі №20. А потім у Вінницькому національному аграрному університеті. Колеги по роботі, знали його як відповідального працівника – досвідченого фахівця, який завжди підтримував молодь – давав cлушні поради та допомагав.

Володимир майже чверть століття віддав Вінницькому заводу пакувальних виробів «Вінтар», а останнім місцем його роботи була кондитерська фабрика, – розповіла дружина полеглого Героя. – Таких як мій чоловік насправді немає. Він про всіх турбувався. Був сім’янином і батьком із великої літери. Любив, щоб усе було зроблено до толку. До всього докладав свої руки… Його загибель – величезна втрата для всіх нас…

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

Щоб оперативніше слідкувати за новинами, підписуйтеся за наші сторінки у “Фейсбук”“Телеграм”“Вайбер” та “Інстаграм”.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top