skip to Main Content

Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна Сергія Партику

Сьогодні Вінницька громада прощається із Сергієм Партикою, який загинув у російсько-українській війні. Воїн боронив Батьківщину у лавах 46-ї окремої аеромобільної бригади – військового з’єднання Десантно-штурмових військ ЗСУ. Останній свій бій прийняв 3 березня цього року поблизу села Георгіївка Донецької області. Йому було лише 38 років, інформує сайт Вінницької міськради.

Сергій Партика народився у Вінниці 9 березня 1985 року. Тут зростав і навчався. Спочатку це була загальноосвітня середня школа №27, а потім – Вище художнє професійно-технічне училище №5, де здобув фах муляра. Все життя працював у будівництві, разом із дружиною плекав доньку та сина.

З початком великої війни Сергій прагнув стати на захист України, як зробили його близькі друзі та знайомі. Своє бажання реалізував у грудні 2023 року, – розповідає мама полеглого Захисника Галина Антонівна. – Він старався мужньо виконувати всі поставлені завдання. Не боявся труднощів, навпаки намагався стати кращим у військовій справі…

Церемонія прощання із Сергієм Партикою розпочнеться о 12:00 год у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top