skip to Main Content

Вінниця проводжає у вічність полеглого Захисника Василя Вітюка

Василь Іванович Вітюк добровільно став у лави оборонців України у перші дні повномасштабного вторгнення. Був стрільцем-гранатометником у 120-й бригаді територіальної оборони ЗСУ. Разом із побратимами пройшов пекельні бої під Куп’янськом та Бахмутом. Загинув воїн 17 травня. Снайперська куля наздогнала його поблизу села Стариця Чугуївського району Харківської області. Захиснику було лише 58 років… Вдома на нього чекали дружина та троє дітей, інформує сайт Вінницької міськради.

Народився Василь Вітюк 1 січня 1966 року у с. Тростянець Тиврівського району Вінницької області. Після школи навчався у Миколаївському вищому професійному училищі суднобудування, а по його закінченні, уклав контракт із армією. Довгий час проходив службу у званні прапорщика у різних регіонах тоді ще радянського союзу. А повернувшись до цивільного життя, зупинився у Вінниці. До повномасштабної війни працював на підприємстві у Літинському районі.

Батько був душею нашої сім’ї. Чуйним, добрим, найкращим. Він нас усіх тримав та оберігав і саме заради нас пішов воювати…, – розповідає донька загиблого Героя Олеся.

Поховають Захисника на його батьківщині у с. Тростянець. Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна, світла пам’ять Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top