skip to Main Content

Вінниця віддає останні почесті Денису Вишаровському

Сьогодні, 23 листопада, Вінниця віддає останні почесті вірному сину Батьківщини Денису Вишаровському. Чоловік служив у передовому хірургічному шпиталі 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка, інформує сайт Вінницької міськради.

Став у військові лави на початку повномасштабного російського вторгнення. Був водієм-санітаром. Утім, як розповідають побратими, не лише вивозив поранених бійців з-під ворожого вогню, а й допомагав рятувати їх у реанімації, до того ж опікувався волонтерськими доставками на фронт медичних препаратів та обладнання. Загинув воїн невдовзі після свого 35-го дня народження на Запорізькому напрямку… Сталося це 18 листопада.

Денис Вишаровський – уроженець Вінниці. Навчався у середній загальноосвітній школі №11, а старші класи закінчив – у 22-й. Як розповіла дружина Героя, окрім уроків, передбачених програмою, тут велику увагу приділяли вивченню військової справи. Захопившись нею, відразу після школи Денис пішов на строкову армійську службу. А коли повернувся, став працювати. До війни довгі роки був водієм інкасаторської машини у банківській установі.

На фронті Денис знайшов своє покликання у медицині. Були дні та ночі, коли він практично жив у реанімації. Багато людей допоміг врятувати. Після Перемоги прагнув вступити до медичного коледжу, щоб працювати на «швидкій». На жаль, цій мрії не судилося здійснитися, – каже дружина полеглого воїна Людмила. – Для мене та своєї матусі Денис був усім життям і люблячим батьком для нашого сина… Сподіваюсь, що його батько та брат, які також воюють, продовжуватимуть бити ворога, караючи і за наш невимовний біль…

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top