Як українці несвідомо продовжують спонсорувати агресора
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-23_19-37-52-377.jpg)
Протягом минулого року українці принесли росії 80 мільйонів доларів на прослуховуванні та перегляді її контенту. І доки агресор веде проти України жорстоку війну, російські артисти й виконавці продовжують отримувати прибутки від української аудиторії.
Про це стало відомо з інфографіки від TopLead.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-23_11-44-21-939-1024x1024.jpg)
Лише за рік повномасштабної війни росіяни заробили на українцях понад 80 млн. дол., які в тому числі пішли на фінансування війни. Ці гроші надходять ворогові від переглядів і прослуховувань на стримінгових платформах. До держбюджету зф у вигляді податків відраховано ще близько 5 млн.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-23_11-44-22-048-1024x1024.jpg)
На ці кошти можна було б купити десять тисяч дронів, зазначають автори дослідження. Однак частина українців не погоджується з таким формулюванням, починаючи вести активні дискусії:
Насправді менше, оскільки не варто забувати, що не 100% податків іде на армію, там кілька відсотків буквально. Тому кількість можна зменшити щонайменше вдесятеро.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-23_19-38-04-539-726x1024.jpg)
На 10 році війни доводиться людям пояснювати, що всі російські ліберали працюють на РФ…
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-23_19-38-44-258-1004x1024.jpg)
У мене питання, звідки ви взяли цю цифру у 80 млн. В теорії можна прикинути цифру просто від усієї монетизації, але конкретно скільки від українців – це нереально…
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-23_19-38-44-419-1024x721.jpg)
Разом з тим, попит на російський контент в Україні залишається досить високим. Нещодавно популярним став російський серіал про 90-ті роки, який пропагує безкарність і романтизує радянські часи. А саундтрек до нього очолив чарти AppleMusic в Україні.
Таким чином, російська пропаганда продовжує зомбувати мізки українців. Проте це вже далеко не вперше росіяни використовують кінематограф як зброю, нав’язуючи українцям двоякі сенси та оманливі образи.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-23_19-39-16-478.jpg)
Анастасія ТКАЧУК, «СічНьюз»