skip to Main Content

Як змінилася статистика реєстрації шлюбів на Вінниччині під час війни

Протягом першого півріччя 2023 року на Вінниччині було зареєстровано 4627 шлюбів (із них в обласному центрі – 1436) і 454 розлучення.

Для порівняння: протягом всього 2021 року в нашій області було зафіксовано 8061 шлюб і 1048 його розірвань, у 2022 році – 11141 одруження і 854 розлучення. Про це «СічНьюз» повідомили у відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькій області.

Можна зробити висновок, що військовий стан суттєво не вплинув на бажання вінничан одружуватися. Але чому ж оформлених шлюбів під час війни зафіксовано на порядок більше, ніж розірваних?

Достовірної статистики щодо розірваних шлюбів у нас немає. Відділи РАГС самотужки ведуть статистику лише розірвання шлюбів без неповнолітніх дітей. Адже до нас мають право звертатися тільки такі пари. Решта, родин, починаючи і 2010 року, мають звертатися до суду, який і припиняє шлюби із дітьми. Але не всі суди згодом надають нам таку інформацію, –  прокоментувала начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькій області Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління  Міністерства юстиції Альона Єфіменко.

Михайло ШАФІР, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top