skip to Main Content

Які вакансії пропонують та які фахівці отримують найбільше в Україні

Які ж вакансії є найбільш високооплачуваними в Україні, проаналізувала журналістка «СічНьюз».  

З початком пандемії, а пізніше й повномасштабного вторгнення, дедалі більше роботодавців почали переводити свої вакансії у дистанційний формат. Таким чином почав зростати попит на фахівців ІТ-напрямків. Аналізуючи платформу з пошуку роботи Work.ua, можемо простежити значний попит на фахівців з комп’ютерних технологій, а саме: програмістів, Java, C++, IOS, Android-та Game-розробників, зарплатня яких коливається в межах від 50 до 80 тисяч гривень і вище.

У зв’язку з воєнними діями в Україні однією з високооплачуваних посад є військовослужбовець, який отримуватиме від 70 тис. грн.. На щаблі нижче зустрічаємо керівників з нерухомості та ІТ – відділів, директорів з маркетингу та фінансів, а також топ менеджерів. У представників цих вакантних посад щомісячний дохід складає від 40 до 60 тисяч грн.

На суму від 27 до 40 тисяч гривень можуть розраховувати фахівці у галузі техніки. Наприклад, інженери, автослюсарі, технічні директори та майстри СТО. На рівні з техніками виступають проєктні менеджери та менеджери з розвитку. Також веб-дизайнери, арт – директори, стоматологи, ріелтори, керівники банківських відділів тощо.

Найменшу ж заробітню плату в Україні, а це від 7 тис. грн., мають вахтери, бібліотекарі, державні виконавці, кінологи, представники санітарно-технічних робіт, вчителі тощо.

Анастасія ТКАЧУК, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top