Юна «спартаківка» виграла Всеукраїнські лижні гонки
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/1-7-edited.jpg)
Триває розвиток Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Недарма спартаківці регулярно здобувають медалі на чемпіонатах різного рівня.
На Закарпатті нещодавно пройшли Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з лижних гонок на Кубок “Тисовець”. Вони зібрали 170 учасників із дев’яти регіонів: Сумської, Львівської, Київської, Тернопільської, Волинської, Чернігівської, Харківської, Вінницької, Закарпатської областей і м. Київ. Боротьба тривала в трьох дисциплінах: класична гонка, гонка вільним стилем і спринт вільним стилем.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/2-1-edited.jpg)
Вихованка ОДЮСШ “Спартак” (Закарпаття), учениця Міжгірського професійного ліцею Тетяна Антоній стала переможницею Кубку. Вона перемогла на дистанціях три кілометрів класичним стилем, а також вільним стилем. А ще здобула срібло у спринті вільним стилем.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/3-edited.jpg)
Зима зараз у самому розпалі, снігу достатньо. Тож запрошуємо всіх прихильників здорового способу життя спробувати себе у традиційних зимових видах спорту. Приміром, стати на лижі!
Володимир ПРИСЯЖНЮК, «СічНьюз»