Юні вінницькі баскетболістки розгромили всіх на обласному чемпіонаті
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-23_17-12-05.jpg)
Нестримні емоції, суворі настанови тренерів та жага до перемоги. Весь перелічений спектр зміг зібрати під одним дахом чемпіонат Вінницької області з баскетболу серед дівчат 2010 року народження та молодших. Він мав статус І етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної Ліги.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-23_17-14-49-1024x768.jpg)
На старт вийшли шість команд. За допомогою жеребкування вони були поділені на дві групи, де грали по колу. Матчі проходили на базі МСДЮСШОР з баскетболу.
У півфінал вийшли чотири команди. Вінницька МСДЮСШОР розгромила Липовець з рахунком 33:3, а Бар поступився Тростянцю з результатом 13:24.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-23_17-15-17-1024x768.jpg)
У грі за бронзу Бар переграв Липовець – 40:9. В фіналі Вінниця не залишила шансів Тростянцю – 36:5. Господарі майданчику виграли всі свої поєдинки із великими рахунками, тобто підтвердили свій клас. Команду чемпіонів підготували тренери Олександр Аносов і директор спортшколи Сергій Козанчук.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-25_17-24-36.jpg)
Переможець та призери чемпіонату області були нагородженні грамотами обласного Департаменту гуманітарної політики і медалями Вінницької територіальної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-23_10-57-57-edited.jpg)
Кожна команда налаштовувалася на перемогу. Але гра показала, хто найсильніший, – прокоментував Сергій Дусь, голова федерації баскетболу Вінницької області і головний суддя чемпіонату області.
Анастасія ТКАЧУК, «СічНьюз»