За викрадення дитячого візочку “світить” вісім років в’язниці
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/74a8ee80860fbb3846d436b5009897f5-edited.jpeg)
До поліції звернулась 33-річна жителька м. Гнівань (Вінницька область). Вона повідомила, що з під’їзду будинку зник візочок її однорічного сина. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Як розповів начальник сектору кримінальної поліції відділу поліції №2 Вінницького райуправління Андрій Пращук, правоохоронці встановили, що до кримінального правопорушення причетна 23-річна вінничанка, яка раніше притягувалась до кримінальної відповідальності за наркозлочин. Після крадіжки фігурантка поїхала до Вінниці, де її розшукали оперативники карного розшуку. Вона саме намагалася продати крадене.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/d5a2f535f20554d69897e3dadece00cc-edited.jpeg)
Дитячий візок поліцейські вилучили. Після проведення необхідних слідчих дій його повернуть власниці. За цим фактом триває досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання до 8 років ув’язнення.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”