skip to Main Content

Залишилася без зарплатні, але готова допомагати незрячим навіть безкоштовно

72-річна Тетяна Швець – голова Немирівської територіальної організації Українського товариства сліпих (УТОС). До неї входять вісім колишніх районів.

Головує в осередку із 1985 року. А вибори щороку. Таким чином жінка встановила унікальний рекорд: її обирали на посаду вісім разів поспіль! Бо люди із вадами зору цінують роботу Тетяни Швець і довіряють. 

Тетяна Василівна закінчила Немирівське педучилище, працювала у дитсадку вихователькою. У 1984 році через різке погіршення зору пішла із цієї роботи, оформила інвалідність. 

— На певний час, із 1988 по 1990 роки, я майже осліпла. Але після лікування у кваліфікованого професора у Києві відновила 50 % зору. Нині знову зір трохи погіршився, близько 30 % від норми, —  розповідає Тетяна Швець.                 

До початку широкомасштабного вторгнення росії Тетяна Швець отримувала за свою роботу мінімальну зарплатню. Нині продовжує допомагати людям із вадами зору на громадських засадах.

— Платно чи безкоштовно, але я буду допомагати незрячим до кінця свого життя. Нікому не відмовляю у допомозі. Навіть вночі готова надати консультацію, допомогти хоча б словом. За це люди мене поважають, — наголосила Тетяна Швець.

Чоловік Тетяни нещодавно помер. У неї є син Вадим, колишній правоохоронець.  нині на групі інвалідності. 28-річна онучка Лілія під час війни виїхала до Німеччини.  

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top