skip to Main Content

Вінниця проводжає Богдана Соколовського, який загинув під Бахмутом

Сьогодні вінничани віддають останні почесті лейтенанту поліції, який поліг, захищаючи Україну. Богдан Соколовський воював у складі Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». Був заступником командира взводу. Разом із побратимами відстоював Донецькі рубежі. Загинув 4 вересня під час виконання військового завдання поблизу Бахмута. Воїну назавжди залишилося 23 роки, інформує сайт Вінницької міської ради.

Народився Богдан Соколовський 20 червня 2000 року. Навчався у 1-й загальноосвітній школі, після чого вступив до Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. По його закінченні, наслідуючи справу батька, здобув освіту у Національній академії внутрішніх справ за спеціальністю «Досудове розслідування». Проходив службу на посаді слідчого.

Під час повномасштабного російського вторгнення Богдан став на захист Батьківщини. 4 вересня внаслідок ворожого обстрілу поблизу с. Кліщіївка Бахмутського району воїн отримав смертельні поранення.

Життя Богдана Соколовського було надто коротким, але він залишив по собі добру пам’ять.

Під час навчання в ліцеї Богдан зарекомендував себе дисциплінованим і відповідальним ліцеїстом, він мав авторитет серед товаришів, був кмітливим і добрим, завжди допомагав не тільки словом, а й ділом своїм побратимам. Був учасником параду до Дня Незалежності України 2017 року, – розповіли на фейсбук-сторінці Київського військового ліцею, повідомляючи трагічну звістку. – Товариші з 3-ї навчальної роти, які навчалися разом з Богданом, учителі, офіцери та вихователі памʼятатимуть його посмішку й голос… Він назавжди залишиться в наших серцях.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

“СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top