skip to Main Content

«Злив» міністерству оборони рф дані військовослужбовця ЗСУ

За публічного обвинувачення прокурорів Вінницької обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду 29-річного громадянина Республіки Молдова визнано винним у пособництві державі-агресору. Вироком суду йому призначено покарання у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Початок строку відбування покарання обвинуваченим обчислюватиметься з дати його затримання.Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурори в суді довели, що влітку 2022 року житель м. Тирасполя свідомо розпочав співпрацю з представниками міністерства оборони російської федерації, спрямовану на шкоду безпеці і суверенітету України. Він мав переконання, що допомагає рф у здійсненні «демілітаризації та денацифікації України, захисту українського населення від геноциду київського режиму».

Іноземець почав схиляти до співпраці з російськими спецслужбами військовослужбовця Збройних Сил України, з яким був знайомий з 2020 року, а також «злив» його контактні дані росіянам. Обвинувачений переконував українського знайомого здатися в полон збройним силам рф та організувати колективну «капітуляцію» всього підрозділу, в якому той служив.

Одночасно службовця ЗСУ вербували росіяни, надсилаючи у месенджер пропозиції винагороди та посади в «новому уряді» в обмін на «цінну» інформацію про обстановку в Одеській та Миколаївській областях.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top