skip to Main Content

Змаганнями вшанували пам’ять загиблого Дениса Бабія «Трейна»

У Вінниці фінішували відразу два змагання з фрі-файту (українського різновиду змішаних єдиноборств). Зокрема, чемпіонат України серед юніорів і дорослих та відкритий турнір серед юнаків. Обидва набули глибокого значення. Адже були присвячені памʼяті полеглого героя, одного із засновників федерації фрі-файту у Вінницькій області, офіцера ІІІ окремої штурмової бригади Дениса Бабія «Трейна». Вінничанин трагічно загинув 21 квітня 2023 під Бахмутом (Донецька область).

Загалом у змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 15 областей України. Організаторами виступили Всеукраїнська федерація фрі-файту, 3 окрема штурмова бригада, ГО Centuria UA і федерація фрі-файту Вінницької області. Вони відбулися за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Вшанувати памʼять Дениса Бабія приїхали чимало побратимів. Серед них заступник командира ІІІ ОШБ, Ігор Михайленко «Черкас», який взяв участь в урочистому відкритті змагань.

Важко підібрати слова. Як прикро, що ми чемпіонати України та інші змагання присвячуємо в честь загиблих Героїв. Вони любили спорт, фрі-файт, своїх рідних, свою Україну. Таким був і Денис Бабій «Трейн», безстрашний воїн ІІІ ОШБ… Але, мені здається, що сьогодні це найкращий спосіб віддати шану нашим загиблим друзям. Продовжувати справу яку вони любили, продовжувати жити гідно, – прокоментував президент Всеукраїнської федерації фрі-файту Михайло Росохатий.

Він зауважив, що чемпіонат України і турнір були організовані на високому рівні. Подякував за це в першу чергу федерації фрі-файту Вінницької області на чолі із Юрієм Васковнюком.

За словами фахівців, рівень підготовки спортсменів був високим, поєдинки запеклими, але в то й же час наповненими взаємоповаги.  Тому атмосфера була традиційно дружньою і відчувалось, що це трохи більше, ніж просто черговий чемпіонат. Бо кожен фрі-файтівець нині чудово розуміє, що можливість продовжувати тренуватись, навчатись і жити мирним життям дається дорогою ціною…

Як повідомили у Всеукраїнській федерації фрі-файту, за результатами боїв у Вінниці будуть сформовані збірні України серед юніорів та дорослих для участі у майбутніх міжнародних змаганнях.

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top