Дебютна вистава сезону Вінницького театру ляльок зібрала аншлаг
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/1-3.jpg)
Останні місяці Вінницький ляльковий театр перебував на канікулах. Юні глядачі скучили за улюбленими персонажами відомих казок і прем’єрними показами. Тому не дивно, що дебютна вистава сезону «Золотий ключик» зібрала аншлаг.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/2-2-1024x768.jpg)
Вже перед входом до театру юних відвідувачів зустрічали різні казкові персонажі у яскравих костюмах. Це у доповнення до традиційних скульптур і фотозон за мотивами улюблених казок.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-16_17-36-07-1024x768.jpg)
Сама вистава про Буратино була добре знайома майже всім глядачам у залі, тому вони зустрічали її, як рідну. Але постановка вінницьких лялькарів дещо відрізнялася сюжетом від відомої телеверсії «Золотого ключика», через що за неї із цікавістю спостерігали навіть батьки.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-16_17-36-08-2-1024x768.jpg)
Отже, перший млинець не вийшов глевким. Всі залишилися задоволеними!
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-16_17-36-07-3-1024x768.jpg)
Михайло ШАФІР, фото автора, «СічНьюз»