skip to Main Content

Експрезидент “Ниви” пропонує замість знесення реконструювати Центральний стадіон Вінниці

Легендарна арена «Локомотив» Вінниці давно вже має назву «Центральний міський стадіон». Тут з 50-х років минулого сторіччя і до сьогодні грає вінницька футбольна команда майстрів. Останнім часом «Локо» занепадає. Як відомо, у стадіон треба вкладати або великі кошти для реконструкції, або взагалі зносити, зважаючи на поважний вік.

Як вже повідомляв сайт «СічНьюз», нещодавно на розширеному виконкомі Вінницької обласної асоціації футболу стало відомо про наміри міської влади знести ЦМС. Водночас повідомлялося про існування звернення активістів (на чолі із автором книги з історії вінницького футболу «Збирають стадіони глядачів» Леонідом Миколайчуком) щодо недопустимості знесення «Локомотиву», допоки у Вінниці не буде побудований новий стадіон (для команди майстрів). Нині ФК «Нива» будує власну арену в районі підшипникового заводу. Але ці роботи ще далекі від завершення.

Водночас експрезидент «Ниви» Василь Вовк у своєму дописі в «Фейсбуці» запропонував інший варіант вирішення проблеми. Зокрема, відремонтувати «Локо».

Без сліз неможливо дивитися на чашу Центрального стадіону великого обласного центру в самому серці України. Але стає і прикро, і боляче, і сумно, коли усвідомлюєш, що у наступні рази стадіон не зміниться, – інформує Василь Вовк.

Як наголошує він, видання Tribuna склало рейтинг спортивних арен України, на які після 24 лютого 2022 року витрачено десятків мільйонів гривень із місцевих бюджетів. Найбільше коштів направили на:

  • «Арена Львів» – 12 млн грн;
  • стадіон «Тиса» у Буштине, Закарпаття – 14,6 млн грн;
  • стадіон імені Є. Смука у Яворові, Львівщина – 23,3 млн грн;
  • «Авангард», Рівне – 28,6 млн грн;
  • стадіон ДЮСШ «Зміна», Київ – 44,2 млн грн;
  • центральний стадіон, Житомир – 69,9 млн грн;
  • стадіон ім. О. Русіна у Новояворівську, Львівщина – 90 млн грн;
  • центральний стадіон у Ківерцях, Волинь – 145 млн грн,

Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top