skip to Main Content

Для допомоги переселенцям у Вінниці зусилля об’єднали 15 благодійних організацій   

Війна завжди ставить найвищі вимоги перед суспільством та його лідерами. З перших днів повномасштабного вторгнення в Україні вони виявилися особливо складними. Але владні органи, громадські структури і організації  об’єднали всі сили, щоб надати допомогу і підтримку жертвам цієї війни.

Навіть коли ще не була призначена державна допомога вимушеним переселенцям, ми вже діяли задля їхньої підтримки. Вінниця – одна з перших громад в Україні, яка спрацювала з продовольчою програмою місії ООН. Вона направила на підтримку таких родин, а це майже 36 тисяч осіб,  матеріальну, грошову допомогу на загальну суму понад мільярд гривень. На сьогодні ми співпрацюємо із гуманітарною місією «Проліска», Фондом Народонаселення ООН в Україні, «Лікарями без кордонів» тощо. Загалом понад 15 таких організацій досі надають підтримку вимушеним переселенцям Вінниці, – сказала «СічНьюз» директорка Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.


Важливим є те, що Вінниця прагне не лише матеріально допомогти, але й забезпечити психологічний комфорт та підтримку для дітей та їх сімей, які були вимушені залишити свої домівки. Це завдяки консультативно-координаційним центрам підтримки, які розпочали свою роботу у Вінниці, аби малеча могла відволіктися від жахливих реалій війни.

Для діток переселенців проводилися різні майстер-класи, щоб вони були спокійніші й менше згадували жахіття війни. Низку заходів проводила громадська організація, «Полум’я надії», де працює творча майстерня добра. Тобто дітки там знайомляться, малюють, для них проводяться різні ігри, майстер-класи, – каже Валентина Романівна.

Умови війни можуть руйнувати життя, але людяність і підтримка мають допомогти відновити їх і знайти новий початок. Вінниця вже довела, що це можливо. Українці стали справжнім прикладом вільного, незламного народу.

Яна ТИХОЛАЗ,  “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top