skip to Main Content

День Соборності у Вінниці відзначили святковим концертом

22 січня – величний день в історії України. В 1919 р. у Києві проголосили Акт злуки, яким об’єднали Українську Народну Республіку та Західно-Українську Народну Республіку. Він ознаменував об’єднання Сходу і Заходу України в одну соборну державу. Ця історична подія продемонструвала безсилля ворога у його спробах роз’єднати наш народ і затвердила прагнення українців до етнічної та територіальної єдності.

День соборності України на вінницькому підприємстві незрячих відзначили традиційним концертом художньої самодіяльності. Історичний екскурс у свято здійснив тотально незрячий бібліотекар Леонід Кучерук. На диво для необізнаних, він чудово оперував фактами і цифрами. Адже Леонід має чудову пам’ять.

День Соборності є дуже актуальним в зв’язку із війною. Ми маємо усвідомлювати всі виклики, які повстають перед суспільством. Це розширює наше пізнання української ідентичності, – сказав Леонід Кучерук.

Представники колективу художньої самодіяльності не лише співали і декламували вірші, але й ділилися емоціями щодо свята і власним ставленням до нашої держави.

Україна – багатостраждальна держава. Ми прагнемо Перемоги і її подальшого розвитку, – сказала керівник художньої самодіяльності підприємства незрячих Наталя Слюсарчук.

Наталія Філюк прочитала вірш «Моя Україна» незрячого поета Віталія Гребенюка.

Я є не лише патріотом своєї держави, але й «фанатом» української мови і культури. Без цього не може бути справжньої країни, – сказала Наталія Філюк.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top