Дітям військових і переселенців влаштували свято із фаєр-шоу
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-24_17-49-48.jpg)
У Вінницькому креативному просторі «Щедрик» протягом грудня провели десятки святкових шоу для дітей пільгових категорій із 63 громад області. Зокрема, із родин вимушених переселенців, захисників України і загиблих воїнів. Загалом у таких заходах взяли участь понад три тисячі дітей. Про це повідомила начальник обласного управління культури і креативних індустрій Ольга Дернова.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/1-9-edited.jpg)
Два останні новорічні шоу у «Щедрику» пройшли вчора, 24 грудня. Малеча взяла участь в інтерактивних номерах, майстер-класах. Діти побачили чимало танцювальних і вокальних виступів.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-24_17-49-40-1024x768.jpg)
Їх вітали Святий Миколай, Санта-Клаус та інші казкові персонажі. Наприкінці концерту вони переглянули захоплююче фаєр-шоу і отримали солодкі подарунки. Після цього малечу запросили на майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок та перегляд мультфільму.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-24_17-49-37-3-1024x768.jpg)
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-24_17-49-46-2-1024x768.jpg)
Фелікс ЖАНІН, «СічНьюз»,
фото автора