skip to Main Content

До лікарів вінницької “Пироговки” відтепер можна записатися онлайн

Вінничани та гості області відтепер мають можливість записатися онлайн до лікарів Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова завдяки сервісу Health24. Ця можливість дає змогу кожному легко і самостійно записатися на прийом до необхідного лікаря.

Без черг

Більше не потрібно витрачати час на очікування в чергах перед реєстратурою медичного закладу. Все, що потрібно зробити – це вибрати відповідний медичний заклад і лікаря, визначити зручну дату та час прийому на веб-сайті і виконати швидку реєстрацію.

Для того, щоб перейти до своєї електронної медичної карти, необхідно натиснути на «Мій кабінет» та на власне ім’я та прізвище. Якщо пацієнт заходить в свою електронну карту вперше, необхідно заповнити свої дані і перейти за посиланням в електронній скриньці.

Реєстратура не скасовується

Ті пацієнти, які хочуть записати до лікаря через реєстратуру – можуть це зробити, як і раніше. Онлайн-запис не скасовує роботу реєстратури медичного закладу, а є альтернативним способом запису для пацієнтів, які обирають більш сучасний спосіб.
Відеоінструкція, як записатися:


Пацієнти отримують додаткові зручні онлайн сервіси, які полегшують їхній медичний досвід:

  • Відгуки (можливість ознайомитися з відгуками інших пацієнтів та поділитися своїм враженням від прийому);
  • Електронний медичний кабінет (пацієнти мають доступ до історії своїх візитів, а також можуть записати на прийом дитину чи підопічного);
  • Електронна медична карта (після першого прийому, в електронній медичній картці пацієнта будуть доступні власні медичні дані, такі як медичні записи, діагнози, алергії, щеплення, електронні рецепти та результати лабораторних досліджень. Невдовзі також буде доступна інформація про електронні направлення та рекомендації лікаря).

Довідки і допомога

Куди пацієнти можуть звернутися за допомогою з онлайн-записом?
Стосовно будь-яких запитань щодо запису до лікаря пацієнти можуть звернутися до реєстратури медичного закладу за номерами +38 (067) 194 82 59 або 0 (332) 77 31 00 або зателефонувати на гарячу лінію Health24 0 800 756 856 (безкоштовно з усіх мобільних операторів).

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top