skip to Main Content

До суду передали обвинувачення акторів з пулу путіна

Прокурорами Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальні акти стосовно двох російських акторів, які працюють у пропагандистському пулі очільника рф. А саме:

  • артиста й депутата державної думи рф від партії «нові люди» за обвинуваченням у публічних закликах до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також агресивної війни (ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України);
  • художнього директора одного з московських театрів та очільника виборчого штабу путіна на цьогорічних «виборах» за обвинуваченням у публічних закликах до зміни державних меж та устрою України за попередньою змовою групою осіб, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі, та у публічних закликах до агресивної війни (ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України). Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За даними сторони обвинувачення, будучи публічними впливовими особами, обидва артисти у 2014 році підтримали анексію росіянами Криму та окупацію українських східних територій. У 2022 році вони так само схвалили і підтримують наразі повномасштабне вторгнення російських збройних сил в Україну.

У своїх численних виступах на публічних майданчиках обвинувачені заявляли, що «спецоперація» в Україні – це частина великого плану росії щодо формування «русского мира», який обов’язково має бути виконаним. Артисти повсякчас висловлюють підтримку президенту рф і схвалюють дії російської армії проти України.

За вказані злочини передбачено покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top