skip to Main Content

До вінницьких шкіл пішли 4312 першачки

Вже вдруге навчальний рік починається в умовах повномасштабної війни. За новим освітнім законодавством, формат проведення свята Першого дзвоника адміністрації закладів загальної середньої освіти визначали самостійно, інформує сайт Вінницької міськради.

Власне, цьогоріч учні закладів загальної середньої освіти Вінницької громади навчатимуться в очному, змішаному режимі та з використанням технологій дистанційного навчання. Зважаючи на безпекову ситуацію, батьки також брали участь у виборі формату навчання дитини. Зауважимо, що учні 30 з 44 шкіл Вінницької громади вчитимуться офлайн.

Як повідомили у департаменті освіти ВМР, цьогоріч у 2023 – 2024 навчальному році у школи міста зарахували 4 312 першокласників.

Свято 1 вересня відзначали у різних формах, а саме з: патріотичними марафонами, квестами, традиційними святковими лінійками, відеопривітаннями випускників та ігровими програмами.

Зазначимо, головною умовою офлайн-навчання у школі залишається облаштоване укриття, яке відповідає вимогам безпеки. Як додає Оксана Яценко, наразі у Вінниці мають укриття 33 школи, але найближчим часом їхня кількість збільшуватиметься.
Загалом у Вінницькій громаді налічують 46 779 школярів, з яких 1 764 дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб.

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top