«Мене надихали поп-зірки» – учасниця шоу «Корпорація творчості»
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/1-5-scaled.jpg)
На конкурсі «Корпорація творчості», присвяченому чотирьом педагогам, розповідали особисті історії з життя і професійної кар’єри кожного. Цікавинок було безліч. Знайомство із успішними керівниками гуртків пройшло 11 січня у Вінницькому міському палаці дітей на юнацтва.
На нього в якості глядачів завітали вихованці різних гуртків та працівники навчального закладу. Серед іншого, дітям пропонували перевірити свою фізичну підготовку всілякими запальними флешмобами.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/img_6990-edited-scaled.jpg)
Любов із дитинства
Першим виступив Михайло Шафір, керівник гуртка шахів:
Вважаю, що вміння грати в шахи є обов’язковим для всіх. Адже це може навчити раціональному мисленню, вмінню думати наперед, – розповідає Михайло.
За словами Михайла, любов до шахів йому прищепили ще з дитинства.
Я мав звання чемпіона області із шахів. Але вирішив ще навчати молодих майбутніх «гросмейстерів», що мені до душі, – доповів Михайло.
Організаторка Наталія поставила запитання щодо його мрії:
У цьому залі у нас всіх спільна мрія, а саме – Перемога. Хочу побажати всім вистояти цю війну та продовжити бути такими ж незламними й надалі, – відповів Михайло.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/img_7014-edited-scaled.jpg)
Досягла своєї мети
Ірина Польгун, керівниця вокального ансамблю «Сузір’я», каже, що у її сім’ї співали всі.
Включно зі мною. Бабуся, батько, матір співали. А мені цей талант передався як новому поколінню, і я не жалкую. Для мене спів є відображенням душі. Подобається надихати, створювати та дізнаватися, що моя праця у навчанні дітей співу не є марною, – розповідає Ірина.
Вона відкрила для себе світ гри на музичному інструменті ще у восьмому класі, записавшись в музичну школу – на гурток бандури.
На запитання про мрію, Ірина відповіла:
Я би хотіла, щоб війна закінчилася якнайшвидше. Болісно дивитися на знедолені душі, які втратили дім через імперіалістичну агресію нашого сусіда. Я вже досягла своєї мети у житті. А саме – опанувала навички співу, гри на музичному інструменті та викладання у молодшого покоління.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/img_7019-1024x768.jpg)
Порівнювали із дельфіном
Дмитро Осадчий, керівник секції плавання, розпочав плавати ще у п’ять років.
Допоки всі діти навіть не задумувалися про опановування цієї навички, я постійно просився на море або озеро. Щоб показати всім, який я талановитий. Мене постійно порівнювали з дельфіном, через що було в рази приємніше займатися цим видом спорту, – розповідає Дмитро.
Окрім плавання, він ще займався багатьма видами спорту. Але всі здавалися йому не такими цікавими.
Моє серце належить тільки плаванню. І я доказую це щоденно, – сказав Дмитро Осадчий.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/img_7034-edited-scaled.jpg)
Танці і мода
Останньою розповіла про себе Ірина Макарчук, керівниця ансамблю спортивного танцю «ЕОС» і зразкового художнього колективу «Театр моди «Оксамит».
Як не складно здогадатися, танцювати мене навчили ще в ранньому шкільному віці. Мене на той час надихали мої улюблені поп-зірки. Думала, що колись стану популярною, як і вони. Але мені достатньо і цього, що маю. Бо знаю, що у мене є чарівні вихованці, які обожнюють танцювати, – розповідає Ірина.
Наприкінці творчої зустрічі дітям нагадали, що для настання швидкої Перемоги у війні потрібно не сидіти, склавши руки. А допомагати Збройним силам у забезпеченні усім необхідним!
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/01/img_7047-1024x768.jpg)
Вікторія КАМІНСЬКА, «СічНьюз»