skip to Main Content

Місто над Бугом проводжає у вічність Героя Сергія Петуховського

Сьогодні, 18 серпня, вінничани проводжають у вічність військовослужбовця Сергія Петуховського. З перших днів масштабного російського вторгнення він став на захист Батьківщини. У званні старшого сержанта служив у лавах 35-ї бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського. Поліг у бою з ворогом 9 серпня поблизу с. Урожайне Волноваського району. Герою назавжди залишилось 53 роки. Вдома на нього чекали дружина, двоє дітей та онуків, інформує сайт міськради.

Народився Сергій Миколайович у селі Новоселиця Жмеринського району. Там же здобув восьмирічну освіту та вступив до Вінницького училища на спеціальність плиточника-облицювальника. Проживав у мікрорайоні Тяжилів. Працював будівельником. Згодом на заробітки поїхав за кордон, але щойно дізнався про агресивні дії росії – повернувся, щоб боронити Україну.

В останню путь Захисника проводжатимуть о 8.30. Траурний кортеж буде рухатись від ринку «Мрія» до будинку Сергія за адресою вул. Л. Лук’яненка, 46, де відбудеться церемонія прощання.

Поховають Героя у його рідному селі Новоселиця. “СічНьюз” висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

“СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top