На Вінниччині під час пожежі врятували жінку
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/pozh09.png)
Незважаючи на застереження рятувальників, люди продовжують нехтувати правилами безпеки. Так, ввечері, 17 грудня, рятявальники ліквідували пожежу приватного житлового будинку в с. Кривошиї Хмільницької громади на площі 80 кв.м. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області. Під час ліквідації пожежі бійці ДСНС врятували 41-річну жінку.
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2023/12/116164-1_large.jpg)
Внаслідок загоряння вогнем знищено дах житлового будинку та домашні речі. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.
Фелікс ЖАНІН, “СічНьюз”
0 Коментарі