На Вінниччині знищили боєприпаси часів Другої світової війни
![](https://sichnews.com/wp-content/uploads/2024/03/zsu-rozminuvannya-poligon-trohizbenka.jpg)
Сьогодні, 30 березня, сапери ДСНС знищено артилерійський снаряд калібром 57 мм та ручну осколкову протипіхотну гранату. Вибухонебезпечні предмети виявлено напередодні на території одного із приватних домогосподарств в м. Іллінці та за межами с. Вербівка Липовецької громади Вінницького району.
Рятувальники Вінниччини вкотре нагадують бути вкрай обережними під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. В жодному разі їх не торкатися та не здійснювати механічний вплив. При знаходженні невідомих предметів, одразу телефонуйте за номером 101, – інформує Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”
0 Коментарі