skip to Main Content

Вінниця прощається із 21-річним Захисником Владиславом Бойчуком

І цей березневий день огорнутий неймовірною тугою. Сьогодні Вінниця проводжає у вічність хороброго воїна Владислава Бойчука. Щойно виповнилося 18 років, юнак одразу підписав контракт на службу у Збройних Силах України. На війні перебував із 2021 року. Тож і повномасштабне вторгнення зустрів на фронті. Боронив Україну у складі 3-ї окремої штурмової бригади. Свій останній бій Владислав прийняв 27 березня поблизу села Орлівка Донецької області. Життя воїна обірвалося у 21, інформує сайт Вінницької міської ради.
Народився Владислав Бойчук 12 серпня 2002 року у Вінниці, де зростав та навчався. Закінчив хлопець ліцей у Гавришівці, коди згодом переїхала його родина. А далі для навчання обрав ДНЗ «Професійно-технічної освіти №1» та здобув фах автослюсаря.

Втім, усе своє життя Владислав мріяв бути військовим. Марив про це із 12-ти років. Тому, коли прийшов час строкової служби, відразу підписав контракт. До того як розпочалось повномасштабне вторгнення, він уже 9 місяців воював у зоні ООС, – розповідає мама полеглого Героя Ірина. – Усі гарячі точки, в яких за час війни побував, важко й перелічити… Завжди казав: «Як не я, то хто?» Найбільше турбувався, щоб у його двох сестричок усе було добре…

Церемонія прощання із Владиславом Бойчуком розпочнеться о 13:00 за адресою: вул. Вишнева, 30. Чин поховання воїна відбудеться о 15:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Володимир ПРИСЯЖНЮК, “СічНьюз”

Поділитися
0 0 голосів
Рейтинг статті
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Back To Top